Līderis Latvijas arhīvu pakalpojumu tirgū !
Turpinot lietot mājas lapu unistock.info, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

UNISTOCK

Reisswolf International Group

Muitas noliktava un brokeru pakalpojumi:

Muitas kontrols

Muitas kontrolei pakļautās preces


     Muitas kravu konsolidēšana ir  pakalpojuma veids, kurš kļuvis aktuāls pēc Latvijas pievienošanās Eiropas Savienībai. Ņemot vērā izdevīgo Latvijas ģeogrāfisko stāvokli un tās robežu ar Krieviju, daudzi Eiropas valstu ražotāji nosūta preci uz Latviju, lai veidotu konsolidētu preču                                                                        sūtījumu pircējiem ārpus Eiropas robežām.


Muitas brokera pakalpojumi


     AS "UNISTOCK" piedāvā nofromēt muitas deklarācijas, garantiju piemērošanu muitošanai paredzētajām kravām tranzīta režīmā, 

muitas nodokļu maksājumu atlikšanu līdz 20 dienām eksportam uz Eiropas Savienības valstīm,

klienta pārstāvēšanu un citas nepieciešamās darbības klienta vārdā ar                                                                  precēm muitas punktos un iestādēs.


 Muitas noliktavas pakalpojumi


    Noliktavas pakalpojumu ietvaros saviem klientiem AS "UNISTOCK" piedāvā rūpniecības preču uzglabāšanu, pārtikas produktu uzglabāšanu sertificētās noliktavās, automašīnu zglabāšanu, Eiropas Kopienas preču konsolidācija eksportam.  


Transporta un ekspedīciju pakalpojumi

     Pateicoties labi attīstītajam un laika pārbaudītam partneru un aģentu tīklam visā pasaulē, AS "UNISTOCK"  spēj nodoršināt pakalpojumus "no durvīm līdz durvīm" - no jebkura pasaules punkta, ar jebkādu transporta veidu, gan uz Krieviju, gan NVS, gan arī citām valstīm. AS "UNISTOCK"  pieņem ne tikai kravas, kas tiek piegādātas ar autotransportu vai dzelzceļu, bet arī nelielas kravas no Rīgas lidostas vai konteinerus no jūras tirdzniecības ostām. 
Buļļu iela 74, Rīga, LV-1067, Latvija