top of page

Jūs varat ar mums sazināties:

Vārds*

Klienta nosaukums

E- pasts*

Kontakttālrunis

Teksts*

Kontaktinformācija

Kontakttālrunis: +371 67403222

Mobilais tālrunis: +371 28639889

                             +371 26334422

Faksa numurs: +371 67403809


Darba laiks

Darba dienas: 9:00-17:30

Sestdiena: nestrādājam

Svētdiena: nestrādājam


Arhīva adrese

Buļļu iela 74, Rīga, LV-1067, Latvija

UNISTOCK AS - Arhīva pakalpojumi

Atbalsts arhīva dokumentu pārvaldībā ikvienai personai

00:00 / 00:31

1. Dokumentu glabāšana

   Dokumentu glabāšanai AS „UNISTOCK” piedāvā plašas, normatīviem aktiem atbilstošas arhīva telpas. Dokumenti tiek glabāti gan plauktos, gan uz paletēm. Dokumentu novietošanai arhīvā tiek lietotas Eiropā ražotas un sertificētas divstāvu metāla sastatņu plauktu sistēmas. Kopējā plauktu metru kapacitāte arhīvā pārsniedz 110 km plauktu metrus.

   Savā darbībā AS "UNISTOCK" izmanto unikālu arhīva dokumentu uzskaites sistēmu  arhivēšanas programmatūra , kas ļauj katram klientam attalināti piekļūt arhīvu dokumentu datu bāzei, pieprasīt dokumentus, kā arī skatīt dokumentu statusu - apstrādi, izdošanu un pieejamību.

image.jpg

2. Dokumentu apstrāde

   AS „UNISTOCK” dokumentu kārtošanas pakalpojumu sniedz personām ar atšķirīgiem darbības virzieniem un katram atbilstošu, specifisku kārtojamo dokumentu klāstu. Katram klientam tiek piedāvāti individuāli dokumentu apstrādes risinājumi.

   AS "UNISTOCK" dokumentu apstrādē vadās no arhīvu pakalpojumu regulējošiem normatīvajiem aktiem. 

3. Dokumentu un datu nesēju iznīcināšana

   Dokumentu un datu nesēju iznīcināšanu AS "UNISTOCK" veic, ievērojot augstu konfidencialitātes līmeni, atbilstoši  apstiprinātajiem noteikumiem un saskaņā ar DIN/EN 32757 standartu (dokumenti pēc iznīcināšanas vairs nav atjaunojami).

   Regulārai dokumentu iznīcināšanai piedāvājam metāla drošības konteinerus, kas izvietojami klientam vēlamā vietā un pēc piepildīšanas tiek nomainīti. Veicot dokumentu un datu nesēju iznīcināšanu AS "UNISTOCK" klients kļūst draudzīgs videi - rūpējoties par papīra otrreizēju pārstrādi.

   Konfidenciāli iznīcināto dokumentu daudzums gadā pārsniedz vairāk kā 200 tonnas.

Konteineru noma regulārai dokumentu iznīcināšanai:

image.jpg

4. Dokumentu digitalizācija un elektronisko dokumentu apstrāde

   AS "UNISTOCK" piedāvā dokumentu digitalizāciju, tādējādi pieļaujot klienta fiziska arhīva iznīcināšanas iespējamību un samazinot izmaksas par dokumentu glabāšanu. 

bottom of page