Līderis Latvijas arhīvu pakalpojumu tirgū !
Turpinot lietot mājas lapu unistock.info, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

UNISTOCK

Reisswolf International Group

Arhīva pakalpojumi - Reisswolf serviss

Atbalsts arhīva dokumentu pārvaldībā ikvienai personai

REISSWOLF ARHIVS
-0:31

1. Dokumentu glabāšana


    Dokumentu glabāšanai AS „UNISTOCK” piedāvā plašas, normatīviem aktiem atbilstošas arhīva telpas. Dokumenti tiek glabāti gan plauktos, gan uz paletēm. Dokumentu novietošanai arhīvā tiek lietotas Eiropā ražotas un sertificētas divstāvu metāla sastatņu plauktu sistēmas. Kopējā plauktu metru kapacitāte arhīvā pārsniedz 110 km plauktu metrus.

   Savā darbībā AS "UNISTOCK" izmanto unikālu arhīva dokumentu uzskaites sistēmu RWAS-REISSWOLF arhivēšanas programmatūra , kas ļauj katram klientam attalināti piekļūt arhīvu dokumentu datu bāzei, pieprasīt dokumentus, kā arī skatīt dokumentu statusu - apstrādi, izdošanu un pieejamību.

2. Dokumentu apstrāde 


      AS „UNISTOCK” dokumentu kārtošanas pakalpojumu sniedz  personām ar atšķirīgiem darbības virzieniem un katram atbilstošu, specifisku kārtojamo dokumentu klāstu. Katram klientam tiek piedāvāti individuāli dokumentu apstrādes risinājumi. 

   AS "UNISTOCK" dokumentu apstrādē vadās no arhīvu pakalpojumu regulējošiem normatīvajiem aktiem. 

3. Dokumentu un datu nesēju  iznīcināšana


   Dokumentu un datu nesēju iznīcināšanu AS "UNISTOCK" veic, ievērojot augstu konfidencialitātes līmeni,  atbilstoši REISSWOLF INTERNATIONAL AG apstiprinātajiem noteikumiem un saskaņā ar  DIN/EN 32757 standartu (dokumenti pēc iznīcināšanas vairs nav atjaunojami).  
   Regulārai dokumentu iznīcināšanai piedāvājam metāla drošības konteinerus, kas izvietojami klientam vēlamā vietā un pēc piepildīšanas tiek nomainīti. Veicot dokumentu un datu nesēju iznīcināšanu AS "UNISTOCK" klients kļūst draudzīgs videi - rūpējoties par papīra otrreizēju pārstrādi.  
       Konfidenciāli iznīcināto dokumentu daudzums gadā  pārsniedz vairāk kā  200 tonnas.
       Konteineru noma regulārai        dokumentu iznīcināšanai:

4. Dokumentu digitalizācija un elektronisko dokumentu apstrāde


    AS "UNISTOCK" piedāvā dokumentu digitalizāciju, tādējādi pieļaujot klienta fiziska arhīva iznīcināšanas iespējamību un samazinot izmaksas par dokumentu glabāšanu.